MERCATUS

popredný európsky výrobca chladiarenských zariadení pre gastronomické prevádzky, bol založený v Portugalsku v roku 1995. Vďaka svojej dôveryhodnosti, technologickej vyspelosti, flexibilite a orientácii na zákazníka si behom krátkej doby vybudoval v oblasti gastro-chladenia vysoké renomé. Ponúka nespočetné možnosti pre splnenie požiadaviek na profesionálne chladenie v gastronómii.

V súčasnej dobe pokrýva jeho distribučná sieť viac ako 50 krajín po celom svete.

Výrobky značky MERCATUS sú konštruované pre každodennú profesionálnu záťaž. Kompletný rad riešení pre všetky potreby komerčného chladenia zahŕňajúci podpultové a prípravné stoly, vertikálne chladničky, chladiace boxy, šokové schladzovače a zmrazovače a mrazničky, ako aj špecifické riešenia pre chladenie, spĺňa najprísnejšie kvalitatívne a technické kritériá s cieľom poskytnúť najlepší chladiaci výkon pre každý druh potravín a pre každý druh gastro prevádzky. Premyslený ergonomický design produktov zvyšuje ich praktickosť a poskytuje pohodlie pri ich obsluhe.

EWES SK je autorizovaným partnerom pre predaj a servis zariadení MERCATUS

DVA NOVÉ MODELOVÉ RADY
Zamerané na potreby kuchárov a rozličné nároky všetkých gastronomických prevádzokTechnológia, ktorá má cit & predvídavosť

Top rad Mercatus Sense je navrhnutý a vyrobený tak, aby všetky potraviny a suroviny boli uchovávané v ich najlepšej kvalite, čo sa týka ich vzhľadu, vône, chuti, textúry a zachovania živín.

Sense je ten rozdiel.

Navrhnuté pre maximálnu efektivitu

Ekonomický rad produktov Mercatus Teknae bol dômyselne navrhnutý tak, aby maximalizoval efektivitu kuchyne a pomohol profesionálom v gastronómii zamerať sa na to, čo vedia najlepšie, a to je kuchárske umenie.